Zapraszamy na nasze aukcje OLX

Profile podłogowe z wkładką elastomerową

Profile podłogowe Deflex wykonane z metalu i Nitriflexu (wkładka elastomerowa) przeznaczone są dla małych i średnich obciążeń pochodzących od wózków widłowych (obciążenie do 69 kN) oraz samochodów ciężarowych
(do 300 kN).

Profile charakteryzują się estetycznym wyglądem, możliwością montażu do wszystkich rodzajów posadzek, a także odpornością na działanie agresywnych mediów.

Zakres zastosowania: szczeliny dylatacyjne szerokości od 20 do 170 mm, kompensacja ruchów szczeliny dylatacyjnej od +/-2 do +25/-15 mm, wysokość zabudowy od 15 do 138 mm.

Profile występują również w wersji nakładkowej oraz narożnej.

Profile podłogowe z pełnego metalu

Profile podłogowe Deflex wykonane z pełnego metalu przeznaczone są dla dużych obciążeń pochodzących od podnośników paletowych (obciążenie do 40 kN), wózków widłowych (do 190 kN) oraz samochodów ciężarowych
(do 600 kN).

Profile charakteryzują się estetycznym wyglądem, możliwością montażu do wszystkich rodzajów posadzek, przenoszeniem tąpnięć, możliwością zastosowania wkładek przeciwwilgociowych.

Zakres zastosowania: szczeliny dylatacyjne szerokości od 35 do 250 mm, kompensacja ruchów szczeliny dylatacyjnej od +/-5 do +/-50 mm, wysokość zabudowy od 18,5 do 138 mm.

Profile występują również w wersji nakładkowej oraz narożnej.