Pojemniki na materiały budowane są niezbędne podczas wszelkiego rodzaju prac budowlanych. Korzystając z nich można przechowywać i wygodnie transportować np. gruz lub różnego rodzaju ładunki. W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór akcesoriów, dostosowanych do różnorodnych potrzeb.

Pojemniki do betonu

Pojemniki do betonu, dostępne w naszym asortymencie, służą do transportu masy betonowej oraz innego typu materiałów, które mają podobną konsystencję. Można je podnosić przy pomocy dźwigów. Łatwy w obsłudze mechanizm spustowy pozwala na precyzyjne wylewanie odpowiednich ilości betonu oraz jego transport, bez strat w materiale. Produkty idealnie sprawdzają się podczas wylewania różnego rodzaju powierzchni.

Pozostałe pojemniki budowlane

W naszym warszawskim sklepie oferującym akcesoria budowlane, dostępne są także pojemniki typu PG, PR oraz PU. Idealnie sprawdzają się podczas przechowywania oraz transportowania gruzu, betonu, a także substancji sypkich. Zostały wyprodukowane z wytrzymałych i trwałych produktów, dzięki czemu charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia, dlatego będą mogły służyć przez długi czas. Zostały wyposażone w uchwyty, dzięki którym mogą być transportowane przy pomocy dźwigów.

Dodaj komentarz