Zapraszamy na nasze aukcje OLX

Streckmetall profilowany

 

Siatka cięto-ciągniona używana jako szalunek tracony używana głównie do: przerw roboczych, sklepień samonośnych, przejść rurowych, detali architektonicznych. Zastosowanie streckmetallu obniża parcie świeżego betonu, w porównaniu z szalunkami zwykłymi. Umożliwia proste łączenie z systemami uszczelnień.

Dostępne wymiary:

  •     600×2500 mm grubość 0,3 mm

Streckmetall

 

Siatka cięto-ciągniona profilowana używana jako szalunek tracony używana głównie do przerw roboczych. Dzięki profilowanemu żebrowaniu eliminuje możliwość klawiszowania oraz uszczelnia przerwy robocze sąsiednich płyt. Zastosowanie streckmetallu profilowanego obniża parcie świeżego betonu, w porównaniu z szalunkami zwykłymi. Umożliwia proste łączenie z systemami uszczelnień.

Dostępne wymiary:

  •     1000×2250 mm grubość 0,7 mm

Szalunki tracone

Najwyższej jakości szalunki tracone łatwo znajdziesz w naszym sklepie w Warszawie. Powszechnie wykorzystywany w branży budowlanej streckmetal to rodzaj siatki stalowej, której właściwości pozwalają na wykonywanie bardzo precyzyjnych prac na placu budowy. Tego typu prefabrykaty rurowe charakteryzują się w dodatku wielką wytrzymałością i aspektami termoizolacyjnymi, składając się w ostatecznym rozrachunku na produkt bardzo uniwersalny i przydatny w wielu sytuacjach.

Zastosowanie szalunków traconych podczas prac budowlanych

Wytrzymały tracony szalunek rurowy doskonale sprawdza się w budownictwie – niezależnie od tego, czy jest stosowany przy wykonywaniu detali, czy większych konstrukcji. Najczęściej streckmetalu używa się do tworzenia:

– przerw roboczych,
– sklepień samonośnych,
– detali architektonicznych.

Z pewnością znajdziesz dla niego wyśmienite zastosowanie i zaskoczysz się jego mocnymi właściwościami. Złóż zamówienie w naszym sklepie na terenie Warszawy i spraw, by prace budowlane i wykończeniowe mogły przebiegać płynnie i efektywnie!