Zapraszamy na nasze aukcje OLX

Sklejka klasa A

Sklejka charakteryzuje się jasną barwą, małym ciężarem własnym i dobrymi właściwościami (lekka, stabilna, łatwa w obróbce), co czyni ją doskonałym materiałem wykorzystywanym do tworzenia systemu deskowań dużych elementów lub elementów niestandardowych. Klasa A to sklejka zbudowana wyłącznie z nowych fornirów klejonych na krzyż wysokiej jakości klejem WBP na bazie żywicy fenolowo-formaldehydowej i laminowana czarnym filmem z napisami.

Wymiary sklejki:

  •     2550×1250 mm grubość: 21mm

Sklejka klasa B

Sklejka charakteryzuje się jasną barwą, małym ciężarem własnym i dobrymi właściwościami (lekka, stabilna, łatwa w obróbce), co czyni ją doskonałym materiałem wykorzystywanym do tworzenia systemu deskowań dużych elementów lub elementów niestandardowych. Klasa B to sklejka zbudowana z rdzenia fornirów z recyklingu i nowymi wierzchnimi fornirami klejonymi na krzyż wysokiej jakości klejem WBP na bazie żywicy fenolowo-formaldehydowej i laminowana czarnym filmem.

Wymiary sklejki:

  •     2550×1250 mm grubość: 21mm

Sklejka czarna

Nasz sklep oferuje najwyższej jakości materiały budowlane na terenie Warszawy. Znajdziesz tutaj produkty takie jak sklejka czarna, której szczególne właściwości przekładają się na jej szerokie zastosowanie w branży budowlanej. To lekki, ponadprzeciętnie wytrzymały i bardzo łatwy w precyzyjnej obróbce wyrób. Wyboru produktu dokonasz przede wszystkim na podstawie jego klasy, determinowanej przez rodzaj użytego przy wytwarzaniu surowca.

Zastosowanie sklejki czarnej w branży budowlanej

Estetyczny budulec w ciemnym kolorze z powodzeniem wykorzystasz, chociażby celem skonstruowania prostej zabudowy domowej. Materiały tego typu znakomicie sprawdzają się przy konstrukcji ścian działowych, sufitów podwieszanych czy nawet schodów. Ze sklejki czarnej da się nawet wykonać meble z prostymi szafkami kuchennymi i półkami na czele.

To bardzo uniwersalny produkt, na który zdecydowanie warto postawić podczas wszelkiego rodzaju prac budowniczych. Złóż zamówienie w naszym sklepie z Warszawy i ciesz się wyrobem najwyższej jakości!