Zapraszamy na nasze aukcje OLX

W ofercie firmy iBet posiadamy rozbudowany system deskowań. Naszym Klientom proponujemy m.in. sklejkę żółtą. Trójwarstwowa płyta należy do jednego z najpopularniejszych materiałów budowlanych. Jest to zarówno ekologiczne, jak i ekonomiczne rozwiązanie, wykazujące bardzo dobre właściwości i wyróżniające się łatwością użycia.

Sklejka żółta iBet – płyta trójwarstwowa

Jest to 3-warstwowa płyta wykonana w 100% z drewna iglastego, którą charakteryzuje przede wszystkim:

  • bardzo duża wytrzymałość,
  • bardzo duża tolerancja na zginanie,
  • wysoka tolerancja na zmieniające się czynniki atmosferyczne,
  • lekkość,
  • wodoodporność.
Sklejka żółta jest gładka, co gwarantuje uzyskanie idealnie gładkiej powierzchni betonu z lekkim odciskiem faktury drewna. Z uwagi na gładką powierzchnię jest również łatwa w czyszczeniu. Może być stosowana do prac zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku, do prac konstrukcyjnych oraz wykończeniowych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą i do zapoznania się z opisem produktu, w którym znajdują się takie informacje, jak rodzaj i grubość panelów oraz dostępne długości.

Sklejka 3 warstwowa


Panele 3 warstwowe wodoodporne z drzew iglastych wyjątkowo wytrzymała na warunki atomosferyczne. Bardzo efektywny system do deskowani i otrzymania idealnej struktury betonu po rozszalowaniu. Posiadające certyfikat FSC pochodzenia europejskiego. 

Rodzaje panelów: nieokute / okute ver. C i E

Grubości panelów: 21mm / 27 mm 

Możliwe długości: 1,000 / 2,000 / 2,500 / 3,000 / 4,000 / 5,000 mm