Zapraszamy na nasze aukcje OLX

Posiadamy rozbudowaną ofertę akcesoriów i materiałów przeznaczonych dla branży budowlanej. W naszej ofercie znajdują się m.in. sprawdzone systemy BHP wpływające na bezpieczeństwo oraz higienę pracy, a wśród nich wysokiej jakości siatki, barierki, osłony i osłonki oraz systemy Alsipercha. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Akcesoria i systemy BHP na budowę – iBet

Oferujemy szereg sprawdzonych i skutecznych rozwiązań przeznaczonych do dbania o bezpieczeństwo pracowników i higienę podczas pracy na budowie. Nasze siatki czy barierki przeznaczone do zabezpieczenia pracownika przed upadkiem z krawędzi obiektów budowlanych w wyznaczonej strefie wyróżnia szybkość i łatwość montażu na każdym etapie budowy. Z kolei osłony i osłonki skutecznie zabezpieczają przed wystającymi prętami czy ankrami. Proponujemy również Alsipercha, osobisty system zatrzymania upadku. Zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas produktami zabezpieczającymi, a w razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

Siatki BHP

System siatek ochronnych BHP służy do zabezpieczenia pracownika przed upadkiem z krawędzi obiektów budowlanych w danej strefie. Możliwość szybkiego i łatwego montażu na każdym etapie budowy a odpowiednie oznaczenie pozwala z daleka dostrzec barierkę. Barierki spełniają wszystkie parametry wytrzymałościowe normy PN-EN-13374, wytrzymują obciążenie statyczne 0,3 kN przyłożone prostopadle do osi słupka. Duży wybór uchwytów montażowych sprawia, że system barier ochronnych jest uniwersalny i może mieć zastosowanie zarówno w budownictwie ogólnym, drogowo – mostowym, jak i hydroinżynieryjnym, na każdym etapie realizacji robót.

Barierki BHP

System barierek ochronnych BHP służy do zabezpieczenia pracownika przed upadkiem z krawędzi obiektów budowlanych w danej strefie. Możliwość szybkiego i łatwego montażu na każdym etapie budowy a odpowiednie oznaczenie pozwala z daleka dostrzec barierkę. Barierki spełniają wszystkie parametry wytrzymałościowe normy PN-EN-13374, wytrzymują obciążenie statyczne 0,3 kN przyłożone prostopadle do osi słupka. Duży wybór uchwytów montażowych sprawia, że system barier ochronnych jest uniwersalny i może mieć zastosowanie zarówno w budownictwie ogólnym, drogowo – mostowym, jak i hydroinżynieryjnym, na każdym etapie realizacji robót.

System Alsipercha

 

Alsipercha to osobisty system zatrzymania upadku, składający się ze stalowego korpusu i samozwijającej się liny ratunkowej, która blokuje się podczas przyspieszania podczas upadku dzięki wbudowanemu systemowi „pochłaniacza energii”, zapewniając operatorowi całkowitą swobodę ruchów, dzięki czemu może on bezpiecznie wykonywać swoją pracę.

Osłona BHP

 

 

Osłonka BHP długa stanowiąca zabezpieczenie przed rzędem wystających prętów zbrojeniowych na placu budowy. Niezbędna przy wszyskich większych budowach gdzie ceni się bezpieczeństwo 

Osłonka BHP

 

 

Osłonka BHP stanowiąca zabezpieczenie przed wystającymi prętami zbrojeniowymi bądź ankrami na placu budowy.Niezbędny element każdej budowy gdzie ceni się bezpieczeństwo.