Zapraszamy na nasze aukcje OLX

Building together

Firma iBet sp. z o.o. jest dynamiczną firmą o silnych korzeniach w branży budowlanej z bardzo mocnym zapleczem logistycznym. Profil naszej firmy opiera się na dwóch głównych filarach: HANDEL, USŁUGI. Nasza oferta jest skierowana do wszystkich, którym zależy na wysokiej jakości produkcie, starannie wykonanej usłudze i profesjonalnej atmosferze towarzyszącej całemu procesowi.
Zapraszamy do kontaktu!

Materiały budowlane, akcesoria, usługi Warszawa

Firma iBet (innovative bulding engineering technology) działa w branży budowlanej, nieustannie się rozwijając. W czasie działalności udało nam się rozwinąć, zdobyć wiele doświadczeń, które pozwoliły nam dokładnie poznać potrzeby klientów oraz zbudować mocne zaplecze logistyczne. Bardzo dynamicznie się rozwijamy, nieustannie wzbogacając swoją ofertę w taki sposób, by jeszcze lepiej mogła sprostać różnorodnym potrzebom poszczególnych klientów.

Nasza działalność

Swoją działalność rozpoczęliśmy na terenie Warszawy, gdzie do tej pory znajduje się nasza główna siedziba oraz magazyn. Z czasem udało nam się rozwinąć swoją działalność na terenie całej Polski. Obecnie jesteśmy w stanie dostarczyć swoje produkty klientom znajdującym się w dowolnym miejscu w kraju, w maksymalnie 1-2 dni. Przez lata działalności udało nam się sprostać oczekiwaniom wielu klientów, o czym można przekonać się, zapoznając się z zakładką “referencje”, dostępną na naszej stronie. Warto sprawdzić również zakładkę “certyfikaty”, która stanowi potwierdzenie tego, że nieustannie się rozwijamy, w taki sposób, by móc jak najlepiej sprostać potrzebom naszych klientów.

Rozbudowana oferta akcesoriów i materiałów z branży budowlanej

Trzon naszej działalności stanowi oczywiście oferta obejmująca różnorodne materiały oraz urządzenia. Można się u nas zaopatrzyć w systemy deskowania, akcesoria szalunkowe, uszczelnienia, elastomery, zbrojenia odginane, łączniki balkonowe, pojemniki, systemy BHP oraz różnorodne akcesoria oraz materiały.

Stawiamy na nieustanny rozwój w branży budowlanej

Blisko współpracujemy z naszymi partnerami, wyznaczając sobie ambitne cele i dokładając starań, by jak najlepiej im sprostać. Najważniejszą częścią naszej działalności jest oczywiście dostarczanie klientom wysokiej jakości materiałów i akcesoriów oraz sprawdzonego, niezawodnego sprzętu. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, dbając o satysfakcję klienta. Właśnie dlatego jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających firm wykonawczych, hurtowni czy składów budowlanych w Polsce.

Współpraca z nami – gwarancja satysfakcji z usług

Doskonale rozumiemy, że satysfakcja klienta to nie tylko wysokiej jakości produkty, ale także wrażenie związane z całością świadczonych usług. Właśnie dlatego nasz dział handlowy nieustannie dba o relacje z klientami. Tworzy go kadra doświadczonych specjalistów, którzy bardzo chętnie udzielają odpowiedzi na wszelkie pytania klientów i pomagają w podjęciu decyzji zakupowej. Całość procesu wspiera dział administracyjny, dbający o to, by wszystkie zamówienia były realizowane sprawnie i bezproblemowo. Nasz zgrany, doświadczonych zespół gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. W swojej pracy współpracujemy z wieloma zaprzyjaźnionymi firmami z branży. Jest to bardzo ważne dla naszej działalności, ponieważ gwarantuje nam oraz naszym partnerom obustronne korzyści. Sprawia również, że jesteśmy w stanie doradzać naszym klientom podczas wyboru poszczególnych produktów, a także w kwestiach związanych ze sprawami technicznymi, usługami budowlanymi i wykonawstwie.

Zachęcamy do skorzystania z oferty!

Jeśli zależy Państwu na produktach najwyższej jakości, szybkiej realizacji zleceń oraz satysfakcjonującej obsłudze realizowanej przez doświadczonych specjalistów, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Nasi Partnerzy

Do pobrania

logotyp+white