Zapraszamy na nasze aukcje OLX

Łącznik do węża

 

Złączka do węża iniekcyjnego wykonany z tworzywa sztucznego ekstremalnie wytrzymałego, przeznaczony do szybkiego łączenia dwóch węży. Złączkę należy wsunąć do końców węży i zamocować za pomocą opasek zaciskowych. Wąż jest od razu gotowy do użycia. 

Cybant Clip

 

 

Element służący do spinania mocowania łącznika do węża iniekcyjnego służący do wzmocnienia i zabezpieczenia połączenia

Kalamitka do pakera

 

 

Urządzenie służące do dozowania żywicy iniekcyjnej w konstrukcjach żelbetowych (biała wanna). W połączeniu z pakerem iniekcyjnym zapewnia przedostanie i rozprowadzenie się żywicy do całego systemu iniekcyjnego. 

Klips mocujący

 

 

Ten prosty klips mocujący pozwala nam na utrzymanie węża iniekcyjnego w odpowiednim miejscu podczas betonowania utrzymuje on go w miejscu do tego wyznaczonym

Wąż iniekcyjny

 

Wąż iniekcyjny jednokanałowy bez oplotu służący jako dodatkowe zabezpieczenie do taśm uszczelniających stosowany do aplikowania żywicy dzięki ekstremalnie wytrzymałemu materiałowi gwarantuje skuteczne i szybkie uszczelnienie poziomych oraz pionowych przerw roboczych w konstrukcjach żelbetowych (biała wanna) 

Paker iniekcyjny

 

Iniektor szalunkowy do węża iniekcyjnego stosowany jest jako zakończenie systemu iniekcyjnego do wtłaczania żywicy. Wykonany z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego gwarantuje szybkie i pewne mocowanie.