Zapraszamy na nasze aukcje OLX

Posiadamy szeroką ofertę akcesoriów stosowanych w konstrukcjach żelbetowych. W asortymencie iBet znajduje się m.in. system iniekcyjny, w którego skład wchodzą łącznik do węża, cybant clip, kalamitka do pakera, klips mocujący, wąż i paker iniekcyjny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

System iniekcyjny iBet – wysokiej jakości akcesoria do iniekcji

W naszym asortymencie znaleźć można:

  •  łącznik (złączka) do węża – do szybkiego łączenia dwóch węży.
  • cybant clip – do spinania mocowania łącznika do węża, wzmacnia i zabezpiecza połączenia.
  • kalamitka do pakera – do dozowania żywicy w konstrukcjach żelbetowych.
  • klips mocujący – pozwala na utrzymanie węża w odpowiednim miejscu podczas betonowania.
  • wąż – dodatkowe zabezpieczenie do taśm uszczelniających. używany do aplikacji żywicy.
  • paker – iniektor szalunkowy do węża.
Do produkcji proponowanych przez nas systemów iniekcyjnych wykorzystano starannie wyselekcjonowane materiały, co sprawia, że gwarantują one dużą wytrzymałość na długi czas. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu.

Łącznik do węża

 

Złączka do węża iniekcyjnego wykonany z tworzywa sztucznego ekstremalnie wytrzymałego, przeznaczony do szybkiego łączenia dwóch węży. Złączkę należy wsunąć do końców węży i zamocować za pomocą opasek zaciskowych. Wąż jest od razu gotowy do użycia. 

Cybant Clip

 

 

Element służący do spinania mocowania łącznika do węża iniekcyjnego służący do wzmocnienia i zabezpieczenia połączenia

Kalamitka do pakera

 

 

Urządzenie służące do dozowania żywicy iniekcyjnej w konstrukcjach żelbetowych (biała wanna). W połączeniu z pakerem iniekcyjnym zapewnia przedostanie i rozprowadzenie się żywicy do całego systemu iniekcyjnego. 

Klips mocujący

 

 

Ten prosty klips mocujący pozwala nam na utrzymanie węża iniekcyjnego w odpowiednim miejscu podczas betonowania utrzymuje on go w miejscu do tego wyznaczonym

Wąż iniekcyjny

 

Wąż iniekcyjny jednokanałowy bez oplotu służący jako dodatkowe zabezpieczenie do taśm uszczelniających stosowany do aplikowania żywicy dzięki ekstremalnie wytrzymałemu materiałowi gwarantuje skuteczne i szybkie uszczelnienie poziomych oraz pionowych przerw roboczych w konstrukcjach żelbetowych (biała wanna) 

Paker iniekcyjny

 

Iniektor szalunkowy do węża iniekcyjnego stosowany jest jako zakończenie systemu iniekcyjnego do wtłaczania żywicy. Wykonany z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego gwarantuje szybkie i pewne mocowanie.